Korepetycje

Uczysz się języka Java, PHP, Javascript, C++? Szukasz korepetytora, który pomoże Ci z:

  • Laravel,
  • HTML i CSS,
  • Spring,
  • React.js,
  • relacyjnymi/nierelacyjnymi bazami danych,
  • ogólnie pojętą telekomunikacją, teleinformatyką, informatyką?

Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Zgłoś się do mnie! Od przeszło 5 miesięcy udzielam korepetycji online z zakresu programowania oraz dziedzin powiązanych z telekomunikacją.

Posiadam przygotowanie pedagogiczne udokumentowane dyplomem wydanym przez Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy.

Polecam kontakt przez Skype. Jestem elastyczny w kwestii terminów oraz godzin. Pomagam również przy wykonywaniu projektów.
live:me_14055

* Stawka "domyślna" to 75zł za 60 minut spotkania. Istnieje możliwość negocjacji.

Ostatnie opinie

Adam

Bardzo polecam korepetytora. Pomógł mi przy zadaniu z zakresu studiów w tempie wręcz ekspresowym. W dodatku świetny kontakt i profesjonalne podejście.

Dawid

Pan Radosław jest świetnym nauczycielem - moim zdaniem powinien wykładać na uczelni wyższej. Świetny kontakt, słowny i wszystko zawsze w ustalonym terminie.

Oskar

Świetny mentor, posiada ogromną wiedzę. Uczy z wielką pasją.

Daria

Rewelacyjna współpraca, duży profesjonalizm, super kontakt i miła atmosfera. Otrzymałam od Pana Radosława doskonałą pomoc, to osoba która wie co robi i jest w tym świetna.

Weronika

Pan Radosław wyciąga z opresji w najbardziej krytycznych sytuacjach. Posiada ogromną wiedzę, ale co najważniejsze, potrafi ją przekazać w sposób bardzo zrozumiały. Profesjonalna pomoc. Polecam!